Alkoç Grup

Orhantepe Mah. Çamlı Sokak No.67
Dragos Kartal, Istanbul, Turkiye

İştiraklerimiz & Destekçilerimiz

Grup firmalarımızdan Pearl Naval'ın isminden esinlenerek oluşturduğumuz "İncili Mutfak, Market, Restaurant, Cafe ve Antik" iştiraklerimizden elde ettiğimiz gelirleri, genç denizcilere daha çok kaynak oluşturabilmek adına organize ediyoruz.

Tüm ekip olarak öğle yemeklerimizi yediğimiz "İncili Mutfak", aynı zamanda dışarıdan gelen misafirlere de yemek hizmeti sunmakta, havuzbaşı restaurantımız da daha geç saatlere kadar aynı lokasyonda hizmet vermektedir.

Uygun rakamlara satışı yapılan ürünlerimiz ve servislerimizden elde edilen gelir, NAV (Naci Alkoç Denizcilik Eğitim Vakfı) kapsamındaki bursluluk programımızda kullanılmaktadır.

Aynı şekilde "İncili Market", ofis ortamında çalışan tüm arkadaşlarımızın gündelik ihtiyaçlarını karşılamakla birlikte, bulunduğumuz lokasyonda hizmet veren diğer iş sahiplerine de servis sunmaktadır.

Ve "İncili Antik"... Hepimiz denize gönül vermiş denizcileriz. Deniz görsellerinden ve malzemelerinden üretilen antik eşyalar, ilgilileriyle buluşuyor ve satışa dönmesi halinde yine daha fazla öğrenci için imkan oluşuyor.

‘’İncili Çiftlik‘’, hem barınaktan gelen hayvanlarımıza ev sahipliği yapıyor hem de finansal kaynak oluşturabileceğimiz yeni iş olanakları için toprağın zenginliklerini üretime sunuyor. Tüm olanaklarımızı, çok inandığımız bu bursluluk programı için kullanmaktan memnun ve mutluyuz.