Alkoç Grup

Orhantepe Mah. Çamlı Sokak No.67
Dragos Kartal, Istanbul, Turkiye

29.12.2022

Burak Alkoç: Büyüyen projelerimizle yeni yıla hazırız

Alkoç Grup Yönetim Kurulu Başkanı Burak Alkoç, sektörün yeni yılını kutladığı mesajında, 2023 yılının geliştirilen iş alanlarının meyvelerinin toplanacağı bir yıl olacağını belirtti.

30 yıldır denizcilik sektörüne yatırım yapan ve 2022 yılında da yeni projeleriyle sıklıkla gündeme gelen Alkoç Grup, henüz arifesinde bulunduğumuz yeni yıla da, iş planlarını yaparak girmeye hazırlanıyor.

Grubun Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Alkoç, yayınladığı yeni yıl mesajında şunları dile getirdi:

"Farklı gemi türleri için birinci sınıf gemi işletmeciliği yaparak yola çıktığımız faaliyetlerimizde, işletmeciliğin yanı sıra denizcilik sektörünün tüm bileşenlerine yönelik olarak geliştirdiğimiz hizmetlerle de global dünyada yerimizi almanın mutluluğu içindeyiz.

Özellikle 2022 yılı son çeyreğinde Japon MOL Firmasının Türkiye ofisi ile yaklaşık 2 yıldır süregelen çalışmalar neticesinde karşılıklı imzaladığımız protokolle, kiralama noktasında bir sinerji ortaklığı oluşturduk.

2023 yılı bizim için, geliştirdiğimiz iş alanlarımızın meyvelerini alacağımız bir yıl olacak. Tüm ekibimizle hedefe adanmış bir yapıda, milli değerlerimizi koruyarak yerli, milli ve global projelere imza atmanın onurunu yaşıyoruz.

Bu vesileyle, tüm denizcilik camiasının, kıymetli iş ortaklarımızın, değerli ekiplerinin ve paydaşlarımızın yeni yılını tebrik ediyor, başarılı, huzurlu, sağlıklı ve iyiye hizmet eden bir yıl olmasını temenni ediyorum."

Diğer Haberler