Alkoç Grup

Orhantepe Mah. Çamlı Sokak No.67
Dragos Kartal, Istanbul, Turkiye

Baş. Müh. Gürhan Burak Alkoç

Başkan'ın Mesajı

Denizcilik sektörüne adım attığımız ilk günden şu ana kadar geçirdiğimiz süreçte ve 30 yıla yaklaşan geçmişimizde inandığımız ilkeler, girişimcilik ruhumuz, tecrübemiz ve milli değerlere gösterdiğimiz hassasiyetle bugün, sektörün farklı alanlarında faaliyet gösteren bir grup olmanın onur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Vizyonel yapımız, sektörümüzün ihtiyaç duyduğu alanlarla kabiliyetlerimizi buluşturma noktasında bizi her geçen gün yeni yapılanmalara götürecek ve büyüme ivmemiz devam edecektir.

Şüphesiz ki, grubumuzdaki tüm çalışma arkadaşlarımız deniz tecrübesine sahip, yetenekli ve inandığımız çalışma prensiplerine uyum sağlayan önemli bir değerdir.

Küresel talepleri karşılamaya yönelik küresel bakış açımızla yol almaya devam edeceğiz.

Bugün, geldiğimiz noktada, Onursal Başkanımız, Kıymetli Aile Büyüğümüz Sayın Naci Alkoç’un bizleri yetiştirirken benimsettiği ilke ve değerler doğrultusunda, bize emanet ettiği bayrağı, gelebildiğimiz en iyi noktaya taşımak için çaba gösteriyor olmaktan dolayı son derece gururlu ve mutluyuz.

Kendi ismini vererek kurduğumuz, Naci Alkoç Genç Denizciler Bursu çatısı altında amacımız, denize gönül vermiş gençlerimize imkan oluşturabilmektir.

Denize gönül vermiş herkese sevgi ve saygılarımla,
Baş.Müh.Gürhan Burak Alkoç
Başkan
Alkoç Grup

sail with us

Alkoç Grup, sektörde 30 yıla dayanan tecrübe ve girişimcilik ruhu ile dökme yük gemileri, tankerler, konteyner gemileri, MPP, PSV, LPG, LNG ve FSRU yönetiminde geniş bir deneyime sahip farklı gemi türleri için birinci sınıf gemi işletmeciliği yapmaktadır. Alkoç Grup farklı hizmetleri ile geldiği noktada bağlı diğer firmalarını da tek çatı altında toplayarak, işletmeciliğin yanı sıra denizcilik sektörünün tüm bileşenlerine yönelik olarak geliştirdiği hizmet alanlarında da faaliyet görmektedir.

Alkoç Grup Hakkında
Image